A1 Teknoloji / Redpos Yazılım Ltd.Şti.
A1 Teknoloji / Redpos Yazılım Ltd.Şti.
08.06.2023 - Akdeniz İş Dünyası
Akdeniz İş Dünyası – Ekonomi ve İş Dünyası Haberleri – Firma Rehberi

Antalya İş Dünyası’nın Gurur Gecesi

Antalya İş Dünyası’nın Gurur Gecesi

Antalya Ticaret ve Sanayi Odası’nın başarılı gerçek ve tüzel kişi üyelerini teşvik etmek için düzenlediği “Geleneksel Ödül Töreni” ATSO Atatürk Konferans Salonu’nda görkemli bir törenle yapıldı. Antalya iş dünyasının 30 yıldır aralıksız devam eden “Gurur Gecesi”ne iş, siyaset ve medya dünyasından çok sayıda davetli katıldı.

Antalya Ticaret ve Sanayi Odası’nın başarılı gerçek ve tüzel kişi üyelerini teşvik etmek için düzenlediği “Geleneksel Ödül Töreni” ATSO Atatürk Konferans Salonu’nda görkemli bir törenle yapıldı.

Törene Kalkınma Bakanı Lütfi Elvan, Antalya Valisi Münir Karaloğlu, Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkan Yardımcısı Çetin Osman Budak, Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Günal, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, milletvekilleri, belediye başkanları, Türkiye’nin çeşitli illerinden gelen oda ve borsa başkanları ve yönetim kurulu üyeleri, sivil toplum kuruluşlarının yöneticileri, kamu kurum ve kuruluşlarının temsilcileri ile siyaset ve medya dünyasından çok sayıda isim katıldı.

Törende; 2016 Yılı Gelir Ve Kurumlar Vergisi, 2016 Yılı Döviz Kazandırıcı Hizmetler, Seyahat Acentaları, Konaklama Tesisleri, İhracat Döviz Geliri, En fazla Yaş Sebze ve Meyve Mamulleri, Süs Bitkileri ve Mamulleri İhracatı, Türkiye’nin İlk 500 Sanayi Kuruluşu Arasında Yer Alan Antalya Firmaları, Türkiye’nin İkinci 500 Sanayi Kuruluşu Arasında Yer Alan Antalya Firmaları ile En Fazla İstihdam Sağlayan İlk 3 Firma ödüllendirildi. Bu yıl ilk kez verilen “Antalya İnovasyon Ödülleri” de sahiplerini buldu. Gecede ayrıca TOBB tarafından Antalya’da yaptırılan Fen Lisesi’nin açılış seremonisi gerçekleşti.

ATSO Ödülleri 30 yaşında 

Açılışta bir konuşma yapan ATSO Başkanı Davut Çetin, sözlerine Kalkınma Bakanı Lütfi Elvan’a teşekkür ederek başladı. Davut Çetin, “Sayın Kalkınma Bakanımız bugün aramızdalar. Antalya milletvekilliği de yapmış olan ve ilimiz için projeler üreten Sayın Elvan törenimizi onurlandırmışlardır. Kendilerine teşekkür ediyorum. Sayın Dışişleri Bakanımız da bugün bizimle olacaklardı, fakat son anda Ankara’ya dönmek zorunda kaldılar.

Genel başkan yardımcılarımız ve milletvekillerimiz her zaman Antalya’nın önemli günlerinde yanımızdalar.  Bu beraberlikten mutluluk duyuyor ve teşekkürlerimi sunuyorum.

Rifat Başkanımız yıllardır bu törende ev sahibi konumundadır. Başkanımız her zaman gece gündüz çalışarak, 81 ilimizde 365 oda ve borsayı bir ve beraber tutuyor, bizlere güç veriyor. Birazdan TOBB Antalya Fen Lisesi’nin açılışını buradan yapacaklar. Kendilerine ve TOBB yönetimine, Antalya’ya verdikleri bu destek için teşekkür ediyorum.

Antalya’nın önemli konularında liderliğiyle öne çıkan Sayın Valimiz her zamanki gibi yanımızdalar.  Sayın Türel Ankara’dan ayağının tozuyla geldi.  Burdur Valimiz Oda ve borsa başkanlarımız hep birlikteyiz. Bu güzel birliktelik için herkese, hepinize teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ