A1 Teknoloji / Redpos Yazılım Ltd.Şti.
A1 Teknoloji / Redpos Yazılım Ltd.Şti.
28.11.2023 - Akdeniz İş Dünyası
Akdeniz İş Dünyası – Ekonomi ve İş Dünyası Haberleri – Firma Rehberi

Antalya İş, İnşaat Makinaları, Teknolojileri ve Ekipmanları Fuarı

Antalya İş, İnşaat Makinaları, Teknolojileri ve Ekipmanları Fuarı

CME Construction Machinery Exhibition, Antalya İş, İnşaat Makinaları ve Ekipmanları Fuarı 04-07 Ekim 2017 tarihleri arasında ANTALYA ANFAŞ EXPO CENTER uluslararası fuar merkezinde gerçekleştirilecektir.

İş ve İnşaat Makinaları sektörünün önemli firmalarının yanısıra CME İş ve İnşaat Makinaları Fuarı, aralarında Beton Makinaları ve Ekimanları, Asflat Makinaları ve Ekipmanları, Tünel Makinaları ve Ekipmanları, Kaldırma Ekipmanları ve Makinaları, Maden Makinaları ve Ekipmanları, Taşıma Makinaları ve Ekipmanları ile İş Makinaları Yedek Parçaları üreticilerinin de ürün ve hizmetlerinin iç ve dış pazara rahatlıkla açabilecekleri önemli bir iş platformudur.

Fuar ayrıca, ülkemizde faaliyet gösteren üreticilerin ihracat stratejilerine bir katkı sunmak, iş geliştirme faaliyetlerini desteklemek için Afrika’nın 22 farklı ülkesinden 400 kişilik alım heyetini ülkemize getirmektedir.

Fuarın 2. günü organize edilecek ve sadece fuar katılımcılarına özel yapılacak 2’li iş görüşme programında üreticilerimiz Afrika’nın önde gelen alıcılarıyla buluşturulacaktır.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ