15.07.2024 - Akdeniz İş Dünyası Güncel ve Ekonomi Haberleri & Firma Rehberi Teması
REKLAM ALANI

Bilnex Yazılım Çözümleri ve Bilişim Teknolojileri San. Tic. Ltd. Şti.

Adres
KIŞLA MAHALLESİ MİLLİ EGEMENLİK CADDESİ BAKİBEY APARTMANI NO:10/A KAT:1 D:6 MURATPAŞA / ANTALYA
Faks
+90 242 248 55 91
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR
Firmamız, Ülkemizin bilgi ve teknoloji toplumu oluşumuna katkıda bulunmak amacıyla 1996 yılından bu yana sektördeki tecrübesini, 2003 yılında \’Bilnex Yazılım Çözümleri ve Bilişim Teknolojileri Sanayi Ticaret Limited Şirketi\’adı altında kurduğu firmayla bütünleştirmiştir. 1996 yılından bu yana sektörde elde ettiğimiz başarılı sonuçlardan yola çıkarak 2004 yılından itibaren, kendi bünyemizde çeşitli alanlarda yazılım geliştirme çalışmalarına başladık.
Geliştirdiğimiz yazılımlarda, deneyimimizle birlikte, sürekli olarak müşteri ihtiyaç ve talepleri doğrultusunda gelişim ve değişimi esas aldık. Yazılımlarımız da geçerli olan en ileri metod ve teknikler kullanılarak hazırlanmakta ve teknolojik ilerlemelerin ve güncel mevzuatın gerisinde kalmamak için sürekli olarak geliştirmekteyiz. Bu nedenle sektördeki 10 yıllık deneyimimizden yola çıkarak ticari ve muhasebe alanında \’Bilnex\’ markası adı altında ticari ve muhasebe paket programlarını geliştirmeye başladık.
Bilnex yazılım ürünleri, bir işletmedeki satış, pazarlama, satınalma, stok yönetimi, depo yönetimi, cari hesaplar, finans, genel muhasebe, üretim, mobil satış uygulamaları, oto servis ve bakım yönetimi, restorant yönetimi, web tabanlı B2B, perakende satış (yazarkasa ve pos kasa bağlantıları) için gerekli olan ve birbirleriyle uçtan uca tam entegre çalışan modüllerden oluşmaktadır. Bilnex olarak geliştirdiğimiz yazılımlar için, gerek yurt içinde gerek yurt dışında oluşturduğumuz bayilik ağı ile pazarlama, satış ve satış sonrası destek hizmetini vermekteyiz.
Bilnex programını kullanan işletmelerin çeşitli yazılım ihtiyaçlarını karşılamak içinentegre özel yazılım çözümleri geliştiren veya kendi dikey sektör çözümlerini Bilnex Ticari ve Muhasebe Paket Programlarına entegre ederek sektörel çözümler sunan çözüm ortaklarımız da bayilik kanalı üyeleri arasında yerlerini almaktadır.

Henüz resim eklenmemiş.

Henüz video eklenmemiş.

Henüz harita eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
REKLAM ALANI
FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ