27.10.2021 - Akdeniz İş Dünyası - Ekonomi ve İş Dünyası Haberleri - Firma Rehberi

WhatsApp Büyük Şirketler İçin Ücretli Olacak

Reklam
WhatsApp Büyük Şirketler İçin Ücretli Olacak

WhatsApp’ın resmi kullanımlarda ücretli uygulanması planlanıyor. Büyük şirketler için düşünülen ücretlendirmenin yanı sıra yeni özellikler de eklenecek.

WhatsApp Operasyon Direktörü Matt Idema, kurumlar için WhatsApp’ın ücretlendirilmesinin gündemlerinde olduğunu konuyla ilgili çalışmaların devam ettiğini fakat ayrıntıların henüz netleşmediğini söyledi.

Ayrıca WhatsApp’ın blog sayfasında Whatsapp Business’in küçük şirketlere bedava uygulandığı, büyük şirketler için uygulamaya yeni özellikler eklenmesi konusunda deneme sürecinde olduğunu açıklayan ifadeler yer aldı. Yeni özelliklerin mesajlaşma platformunda kullanıcıların kurumlarla daha rahat iletişim kurabilmeleri için ekleneceği belirtildi.

WhatsApp Operasyon Direktörü Matt Idema konuyla ilgili Wall Street Journal’da açıklamalarda bulundu. Wall Street Journal’da Idema’nın açıklamasına yer verilen haberde, Whatsapp’ın şirket kullanımı için yeni özellikler geliştirdiği ve büyük şirketler için ücretlendirmenin söz konusu olduğunu belrttildi. Geçtiğimiz aylarda kullanıcının kurum olduğunu gösterme amaçlı yeşil tik imi eklenmişti.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ