A1 Teknoloji / Redpos Yazılım Ltd.Şti.
A1 Teknoloji / Redpos Yazılım Ltd.Şti.
03.10.2023 - Akdeniz İş Dünyası
Akdeniz İş Dünyası – Ekonomi ve İş Dünyası Haberleri – Firma Rehberi

A1 Teknoloji / Redpos Yazılım ve İnternet Çözümleri Tic.Ltd.Şti.

ADRES
KIZILSARAY MAH. 61 SOK. AYAKKABICILAR İŞH. K:1 NO:132 MURATPAŞA - ANTALYA
TELEFON
FAKS
0850 302 5 733
WHATSAPP
0242 255 50 56
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

A1 Teknoloji, enformasyon teknolojileri alanında kurumsal kullanıcılara sağladığı üst düzey çözüm ve hizmetlerle başta Antalya kent merkezi olmak üzere tüm Batı Akdeniz Bölgesinde hizmet vermektedir.Hedefimiz, müşteri ağımızı ve becerilerimizi de kullanarak kurumsal kullanıcıların bilişim alanındaki talep ve beklentilerini karşılamak, çözüm ve hizmetlerimizle müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmaktır. Deneyimli ve sertifikalı uzmanlarımız donanım, yazılım ve servis portföyümüz ile müşterilerimize yüksek profesyonellik çizgisinde hizmet sunmaktadır. Müşteri yelpazemizde göze çarpan şirketler kendi alanlarında lider çok uluslu şirketler, başarılı özel sektör şirketleri ve kamu kuruluşlarıdır. Antalyada ki yerleşik ofisimizde ve Bölgemizin dörtbir yanındaki mobil elemanlarımız ile bölge genelinde hizmet vermekteyiz.

Kalite politikamiz çalışanlarımızın katılımı ve desteğinden güç alarak ulaştığımız kalite düzeyini sürekli geliştirmektir. Esnek, hızlı hareket edebilen, müşteri taleplerini zamanında ve eksiksiz olarak yerine getiren, güçlü altyapıya sahip bir teknoloji şirketi olmaktan gurur duyuyoruz.

Gelecek için hedefimiz alanımızda ilk tercih edilen Çözüm Entegratörü şirketi olmaktır.

Yeni hedefler, dinamizm, farklı boyutlarda hizmet standartları, kalite arayışları, farklı bakış açıları, globalleşme, stratejik yenilenme, teknolojik devrimler, değişime ayak uydurabilme çabaları… Yeni yüzyıllarda değişmeyecek beklentiler olarak karşımızda.

Daha iyiyi ve yeniyi birlikte keşfedeceğiz..

Vizyonumuz

Güncel Internet ve Yazılım teknolojilerini bir araç olarak kullanarak, fayda sağlayan kaliteli hizmetler sunmak. Hizmetlerimizle, müşterilerimize artı değer sağlayarak beraber büyümek.

Kurumsal kullanıcıların bilişim alanındaki çözüm ve hizmetlerini sunan, ve Türkiyede de diğer Avrupa ülkelerinde olduğu gibi ilk başta tercih edecekleri teknoloji şirketi olmaktır.

Misyonumuz

Gelişen Internet ve Yazılım teknolojilerini bireyler, kurumlar ve toplum için bir pozitif değişim aracı olarak kullanıp; bireysel, kurumsal ve toplumsal gelişime katkıda bulunmak.

Yaratıcılık ve kalite anlayışını sürekli geliştirerek müşteri ve çalışanlarımızı geleceğe taşımaktır.

Değerlerimiz

Dürüstlük
Güvenilirlik
İş ahlakı
Müşteri Odaklılık
Kalite
Sorumluluk
Sürekli öğrenme
Yenilikçilik
Takım Çalışması
Müşterilerimize artı değer kazandırma

Henüz resim eklenmemiş.

Henüz video eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ